Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Czajnik bezprzewodowy ELDOM C470

Producent: Eldom
  • 99,80
  • -
    +
  • brak

Opis

Moc 2200
Typ grzałki: grzałka płaska płytowa
Pojemność 1.7
Wykonanie: szkło - stal nierdzewna
Filtr siatkowy: Tak
Obrotowa podstawa: Tak
Wskaźnik poziomu wody: Tak
Podświetlenie wskaźnika poziomu wody: Tak
Regulacja temperatury: Nie
Sygnalizacja dźwiękowa: Nie określono
Dodatkowe informacje:

wysokiej jakości podzespoły STRIX

Kolor: inny
Gwarancja: 24 miesiące

Jeśli marzysz o wydajnym i jednocześnie niezwykle estetycznym czajniku bezprzewodowym, model ELDOM C470 jest właśnie dla Ciebie!

Nasz czajnik jest wyposażony w szklany zbiornik z niebieskim podświetleniem, który wygodnie odstawisz na obrotową podstawę. Jest niezwykle efektywny, ponieważ jego pojemność to 1,7 litra, a moc 1850-2200 W zapewni Ci szybkie gotowanie wody. 

Nie obawiaj się również o bezpieczeństwo – urządzenie jest wyposażone w odchylaną pokrywę z blokadą, wysokiej jakości podzespoły STRIX, filtr siatkowy oraz potrójny system zabezpieczający.

Aby ułatwić korzystanie z czajnika, posiada on również elegancki wskaźnik poziomu wody.

Elektryczny czajnik to świetne rozwiązanie dla każdego domu, ponieważ możesz go postawić wszędzie tam, gdzie go aktualnie potrzebujesz. Świetnie sprawdzi się również jako czajnik turystyczny, zapewniając Ci komfort w podróży.

Serdecznie zapraszamy do zdecydowania się na czajnik bezprzewodowy ELDOM C470 oraz zapoznania się z innymi ofertami naszego wyposażenia AGD domowego oraz turystycznego!