Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Czajnik elektryczny bezprzewodowy ELDOM C180

Producent: Eldom
  • 69,90
  • -
    +
  • Produkt aktualnie niedostępny, w celu uzyskania dodatkowych informacji proimy o kontakt (+48) 32 555 02 21 lub pod adresem E-mail: sklep@dollo.pl

Opis

Moc 2000
Typ grzałki: grzałka płaska płytowa
Pojemność 2
Wykonanie: tworzywo sztuczne
Filtr siatkowy: Tak
Obrotowa podstawa: Tak
Wskaźnik poziomu wody: Tak
Podświetlenie wskaźnika poziomu wody: Nie
Regulacja temperatury: Nie
Sygnalizacja dźwiękowa: Nie
Kolor: biało - czarny
Gwarancja: 24 miesiące

Niezwykle estetyczny i minimalistyczny czajnik bezprzewodowy ELDOM C180 w wersji białej to doskonałe wyposażenie kuchni również pod względem wygody jego użycia oraz funkcjonalności. Może również posłużyć w podróży jako czajnik turystyczny! Praktyczna obrotowa podstawa sprawia, że bezprzewodowy czajnik postawisz wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz.

Nasz czajnik bezprzewodowy jest niezwykle pojemny, ponieważ pomieści od 0,5 do 2 litra wody! Dzięki 2000 W zapewni Ci niezwykle szybkie gotowanie wody. W dodatku jest wyposażony we wszelkie przydatne funkcje takie jak wskaźnik poziomu wody, który efektownie rozgałęzia się w dwóch stronach, lampka kontrolna oraz odchylana pokrywa z blokadą.

Potrójny system zabezpieczający i filtr siatkowy zapewnią wysokie bezpieczeństwo korzystania z urządzenia oraz nienaganną jakość wody.

Zdecyduj się na ELDOM C180a zapewnisz Twojej kuchni niezwykle eleganckie i efektywne wyposażenie! 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami naszego wyposażenia AGD.