Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Czajnik elektryczny bezprzewodowy ELDOM C245 (biały)

Producent: Eldom
  • 109,90
  • biały czarny błękitny
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Moc 2000
Typ grzałki: grzałka płaska płytowa
Pojemność 1.7
Wykonanie: tworzywo sztuczne
Filtr siatkowy: Tak
Obrotowa podstawa: Tak
Wskaźnik poziomu wody: Tak
Podświetlenie wskaźnika poziomu wody: Nie
Regulacja temperatury: Nie
Sygnalizacja dźwiękowa: Nie określono
Dodatkowe informacje:

wysokiej jakości podzespoły STRIX

Kolor: biały
Gwarancja: 24 miesiące

Nowoczesny design, wygodna mobilność oraz fenomenalna funkcjonalność – czajnik elektryczny modelu ELDOM C245 z serii BUBBLES łączy wszystkie te cechy! Teraz również w wersji białej, czarnej oraz błękitnej.

Urządzenie jest wykonane z wysokiej jakości białego tworzywa z fakturą o stylowych okrągłych akcentach. Doskonale wpasowuje się w klimat kuchni idącej z duchem czasu oraz zapewni jej elegancki wystrój.

Nie tylko design jest nowoczesny – nasz czajnik bezprzewodowy jest również pionierem jakości i wydajności użycia. Szybkie gotowanie wody zapewni wysoka moc 2000 W oraz pojemność aż do 1,7 litra. Urządzenie posiada również wiele pożytecznych funkcji, takich jak lampka kontrolna, wskaźnik poziomu wody oraz obrotowa podstawa.

Potrójny system zabezpieczeń, filtr siatkowy oraz wysokiej jakości podzespoły STRIX zapewnią Ci również wysoką ochronę i bezpieczeństwo użycia czajnika.

Zdecyduj się na ELDOM C245a zapewnisz Twojej kuchni niezwykle eleganckie i efektywne wyposażenie!