Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Czajnik elektryczny bezprzewodowy ELDOM C245 (błękitny)

Producent: Eldom
  • 114,90
  • błękitny biały czarny
  • -
    +
  • brak

Opis

Moc 2000
Typ grzałki: grzałka płaska płytowa
Pojemność 1.7
Wykonanie: tworzywo sztuczne
Filtr siatkowy: Tak
Obrotowa podstawa: Tak
Wskaźnik poziomu wody: Tak
Podświetlenie wskaźnika poziomu wody: Nie
Regulacja temperatury: Nie
Sygnalizacja dźwiękowa: Nie określono
Dodatkowe informacje:

wysokiej jakości podzespoły STRIX

Kolor: zielony
Gwarancja: 24 miesiące

Czajnik bezprzewodowy marki ELDOM C245 z serii BUBBLES to doskonałe rozwiązanie dla każdego, który szuka wyjątkowego i nowoczesnego sprzętu, który może posłużyć również jako czajnik turystyczny ze względu na jego mobilność. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi wersjami kolorystycznymi – białą i czarną.

Nasz czajnik elektryczny w wersji błękitnej posiada nowoczesny design, a jego walory estetyczne idą w parze z osiągami we funkcjonalności. Czajnik można napełnić wodą od 0,5 do 1,7 litra, a dzięki jego mocy 2000 W gotowanie wody będzie błyskawiczne. Aby jak najbardziej ułatwić korzystanie z niego, nasze urządzenie posiada wygodny wskaźnik poziomu wody, obrotową podstawę oraz lampkę kontrolną informującą o stanie gotowania wody. Z kolei wysokiej jakości podzespoły STRIX zapewnią bardzo wysoką wydajność urządzenia.

Wiemy, że bezpieczeństwo korzystania z czajnika jest bardzo ważne, dlatego jest on wyposażony w filtr siatkowy odcedzający kamień oraz potrójny system zabezpieczeń. 

Zdecyduj się na ELDOM C245a zapewnisz Twojej kuchni niezwykle eleganckie i efektywne wyposażenie!