Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Czajnik elektryczny bezprzewodowy ELDOM C250

Producent: Eldom
  • 64,90
  • -
    +
  • brak

Opis

Moc 2000
Typ grzałki: grzałka płaska płytowa
Pojemność 1.7
Wykonanie: stal nierdzewna
Filtr siatkowy: Tak
Obrotowa podstawa: Tak
Wskaźnik poziomu wody: Tak
Podświetlenie wskaźnika poziomu wody: Nie
Regulacja temperatury: Nie
Sygnalizacja dźwiękowa: Nie określono
Dodatkowe informacje:

wysokiej jakości podzespoły STRIX

Kolor: biało - czarny
Gwarancja: 24 miesiące

Czy szukasz zawsze wyposażenia nadążającego za najnowszymi trendami, które sprawdzą się w Twojej kuchni?

Przedstawiamy nasz czajnik bezprzewodowy ELDOM C250 BAAREL, który posiada oryginalny, nowoczesny design w białej oprawie ze stylowymi elementami dekoracyjnymi. 

Obrotowa podstawa posłuży wygodnemu ustawieniu urządzenia wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz. Urządzenie jest również wykonane z obudowy izolowanej, na którą składa się tworzywo + stal szlachetna.

Nasz czajnik elektryczny jest również niezwykle wydajny za sprawą pojemności aż do 1,7 litra oraz mocy 2000 W. Jest niezwykle bezpieczny w użyciu ze względu na filtr siatkowy, lampkę kontrolną oraz potrójny system zabezpieczający. Wskaźnik poziomu wody podpowie Ci również, czy wypełniłeś czajnik odpowiednią ilością wody do prawidłowego zagotowania.

Serdecznie zapraszamy do zdecydowania się na czajnik bezprzewodowy ELDOM C250 BAAREL oraz zapoznania się z innymi ofertami naszego wyposażenia AGD domowego oraz turystycznego!