Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Czajnik elektryczny bezprzewodowy ELDOM C265 (biały)

Producent: Eldom
  • 104,90
  • biały czarny
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Moc 2000
Typ grzałki: grzałka płaska płytowa
Pojemność 1.7
Wykonanie: tworzywo sztuczne
Filtr siatkowy: Tak
Obrotowa podstawa: Tak
Wskaźnik poziomu wody: Tak
Podświetlenie wskaźnika poziomu wody: Nie
Regulacja temperatury: Nie
Sygnalizacja dźwiękowa: Nie określono
Dodatkowe informacje:

wysokiej jakości podzespoły OTTER

Kolor: biały
Gwarancja: 24 miesiące
Nowoczesny design, wygodna mobilność oraz fenomenalna funkcjonalność – czajnik elektryczny modelu ELDOM C265 z serii STAR COLLECTION łączy wszystkie te cechy! Teraz również w wersji białej.

Urządzenie jest wykonane z wysokiej jakości białego tworzywa o karbowanej fakturze i z pięknymi srebrnymi akcentami. Doskonale wpasowuje się w klimat kuchni idącej z duchem czasu oraz zapewni jej elegancki wystrój.

Nie tylko design jest nowoczesny – nasz czajnik bezprzewodowy jest również pionierem jakości i wydajności użycia. Szybkie gotowanie wody zapewni wysoka moc 2000 W oraz pojemność aż do 1,7 litra. Urządzenie posiada również wiele pożytecznych funkcji, takich jak lampka kontrolna, wskaźnik poziomu wody oraz obrotowa podstawa.

Potrójny system zabezpieczeń, filtr siatkowy oraz wysokiej jakości podzespoły OTTER zapewnią Ci również wysoką ochronę i bezpieczeństwo użycia czajnika.

Zdecyduj się na ELDOM C265a zapewnisz Twojej kuchni niezwykle eleganckie i efektywne wyposażenie!