Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Czajnik elektryczny bezprzewodowy ELDOM C341 (biały)

Producent: Eldom
  • 79,90
  • biały czerwony
  • -
    +
  • brak

Opis

Moc 2000
Typ grzałki: grzałka płaska płytowa
Pojemność 1.7
Wykonanie: tworzywo sztuczne
Filtr siatkowy: Tak
Obrotowa podstawa: Tak
Wskaźnik poziomu wody: Tak
Podświetlenie wskaźnika poziomu wody: Nie
Regulacja temperatury: Nie
Sygnalizacja dźwiękowa: Nie określono
Dodatkowe informacje:

wysokiej jakości podzespoły STRIX

Kolor: biały
Gwarancja: 24 miesiące
Niezwykle estetyczny i minimalistyczny czajnik bezprzewodowy ELDOM C341 w wersji białej to doskonałe wyposażenie kuchni również pod względem wygody jego użycia oraz funkcjonalności. Może również posłużyć w podróży jako czajnik turystyczny! Praktyczna obrotowa podstawa sprawia, że bezprzewodowy czajnik postawisz wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz.

Pomieści od 0,5 do 1,7 litra wody, więc dzięki 2000 W zapewni Ci niezwykle szybkie gotowanie wody. W dodatku jest wyposażony w wysokiej jakości podzespoły STRIX i wszelkie przydatne funkcje takie jak wskaźnik poziomu wody, lampka kontrolna oraz odchylana pokrywa z blokadą.

Potrójny system zabezpieczający i filtr siatkowy zapewnią wysokie bezpieczeństwo korzystania z urządzenia oraz nienaganną jakość wody.

Zdecyduj się na ELDOM C341a zapewnisz Twojej kuchni niezwykle eleganckie i efektywne wyposażenie! Dostępny również w wersji czerwonej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami naszego wyposażenia AGD.