Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Ekspres do kawy przelewowy ELDOM KA30

Producent: Eldom
  • 109,00
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Moc 900
Filtr siatkowy: Tak
Wskaźnik poziomu wody: Tak
Blokada przeciwko kapaniu: Tak
Podgrzewana płyta: Tak
Dzbanek: szklany
Kolor: czarno - srebrny
Gwarancja: 24 miesiące

Ekspres przelewowy ELDOM KA30 RODDY jest dla każdego miłośnika kawy, który szuka dobrych i niedrogich rozwiązań na to, aby jego ulubiony napój był pyszny w smaku oraz szybki w przygotowaniu!

Urządzenie posiada wysokiej jakości obudowę INOX oraz wygodną odchylaną pokrywę. Po naciśnieciu podświetlanego włącznika kawa zacznie skapywać już po upływie kilkunastu sekund. Atutem urządzenia jest również podgrzewana płyta pod dzbanek, która umożliwi utrzymanie temperatury napoju, którego możesz przygotować naraz aż 12 filiżanek!

Dla Twojego bezpieczeństwa, urządzenie posiada filtr siatkowy oraz szklany dzbanek z nienagrzewającym się uchwytem. Dzięki temu ekspres będzie bezpiecznym urządzeniem nawet w otoczeniu najmłodszych!

Unikniesz również zbędnych zabrudzeń dzięki funkcji anti-drip chroniącej przez kapaniem.

Zdecyduj się na spieniacz mleka ELDOM KA30 RODDY, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i wydajności w najlepszej cenie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami naszego wyposażenia AGD.