Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

ELDOM HL20 Grzejnik elektryczny

  • 69,50
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Moc 400
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
Termostat: Tak
Lampka kontrolna: Nie określono
Obrotowe kółka : Nie określono
Uchwyt ułatwiający przenoszenie : Nie określono
Miejsce na przewód : Nie określono
Dodatkowe informacje:

ceramiczny element grzewczy, nienagrzewająca się obudowa, mocowanie bezpośrednio w gniazdku, regulowany termostat w zakresie 15°C-32°C, programowalny, dwunastogodzinny timer pomieszczenie: do 23 m2

Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące

Ogrzeje Cię szybko – w domu i w podróży! Grzejnik HL20 WALLO to niewielkie rozmiary, nieduże zużycie energii i innowacyjny sposób montażu. Jest podłączany bezpośrednio do ściennego gniazdka elektrycznego i przeznaczony do szybkiego ogrzewania pomieszczeń o powierzchni do 23 m2. Pracuje cicho, ma dwustopniową regulację mocy nawiewu, ceramiczny element grzejny oraz termostat, który działa w następującym zakresie temperatur: 15°C-32°C. Jest też wygodny i bezpieczny w użyciu – posiada wyświetlacz LED, funkcję TIMER (programowanie automatycznego wyłączenia się urządzenia po upływie od 1 do 12 godzin), a także obudowę, która się nie nagrzewa oraz zabezpieczenia przed przegrzaniem. Działa w pozycji pionowej lub poziomej, a wtyczkę urządzenia można obrócić tak, aby pasowała do danego gniazdka. Ze względu na funkcjonalność i małe gabaryty Grzejnik HL20 WALLO sprawdzi się zarówno w domu, jak i na wyjeździe. Pozwoli Ci cieszyć się przyjemnym ciepłem w sypialni, salonie i łazience. Ogrzeje niewielkie biuro, garaż, domek ogrodowy na działce i przyczepę kempingową.