Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

ELDOM PJ1000 Wyciskarka wolnoobrotowa + sito

Producent: Eldom
  • 999,00
  • -
    +
  • W magazynie
Opis
Moc 300
Pojemność naczynia na sok 1
Pojemność zbiornika na miąższ 1
Regulowanie obrotów: nie
Ilość poziomów obrotów: 1
BPA free: Tak
Cicha praca: Tak
Rewers (wsteczny bieg): Tak
Niekapek: Tak
Blokada przed włączeniem otwartego urządzenia: Tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
Nóżki antypoślizgowe : Tak
Uchwyt ułatwiający przenoszenie : Tak
Możliwość czyszczenia elementów w zmywarce : Tak
Dodatkowe informacje:

popychacz, pokrywa, wzmocniony ślimak o innowacyjnym kształcie, filtr z małymi oczkami, filtr do mrożonych owoców, podstawa filtra, kolektor soku, szczoteczka do czyszczenia, pojemnik na odpadki, pojemnik na sok, instrukcja obsługi

Kolor: czerwony
Gwarancja: Door to door - 24 miesiące (5 lat na silnik)

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych zwiększono wydajności najnowszego modelu wyciskarki do soków Eldom PJ1000 aż do 35%. Ulepszona konstrukcja sitek, innowacyjny wałek ślimakowy oraz specjalna blokada pozwalająca dokładniej wycisnąć sok. Wyciskarka do soków Eldom PJ1000 wyposażona została w wolnoobrotowy indukcyjny silnik bezszczotkowy pracujący z prędkością 37 obr/min. Mniejsza ilość obrotów to jeszcze więcej wartości odżywczych i enzymów zachowanych w wyciśniętym soku, oraz jeszcze mniejszy poziom hałasu. Wyciskarka do soku Eldom PJ1000 jest tak cicha, że można wyciskać sok o każdej porze, bez obawy obudzenia domowników. Wysoka jakość wykonania, doskonała funkcjonalność w połączeniu z nowoczesnym wyglądem sprawiają że najnowszy model wyciskarki Eldom PJ1000 to idealny wybór.