Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Handy Heater Grzejnik elektryczny ELDOM HL20

  • 69,50
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Moc 400
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
Termostat: Tak
Lampka kontrolna: Nie określono
Obrotowe kółka : Nie określono
Uchwyt ułatwiający przenoszenie : Nie określono
Miejsce na przewód : Nie określono
Dodatkowe informacje:

ceramiczny element grzewczy, nienagrzewająca się obudowa, mocowanie bezpośrednio w gniazdku, regulowany termostat w zakresie 15°C-32°C, programowalny, dwunastogodzinny timer pomieszczenie: do 23 m2

Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące

Czy szukasz sprawdzonego sposobu na ogrzanie niewielkich powierzchni w domu, ale również poza nim?

Grzejnik elektryczny ELDOM HL20 WALLO sprawnie ogrzeje wszystkie pomieszczenia do 23 m2 , tak więc świetnie poradzi sobie z domkiem letniskowym, przyczepą kempingową oraz pomieszczeniami w Twoim domu.

Będzie on świetnym wyborem, jeśli cenisz cichą pracę tego typu urządzeń. Zaś jego niewielkie rozmiary, sprawią że bez problemu spakujesz go w podróż oraz umocujesz w bezpośrednio w gniazdku.

Aby ułatwić obsługę urządzenia, posiada ono wyświetlacz LED oraz regulowany termostat w przedziale temperatur 15°C-32°C. Ponadto urządzenie ma funkcję  dwustopniowej regulacji mocy nawiewu. Możesz również ustawić harmonogram grzania dzięki programowalnym, dwunastogodzinnym timerze. Aby grzejnik był bezpieczny w obsłudze, posiada nienagrzewającą się obudowę.

Zdecyduj się na grzejnik ELDOM HL20 WALLO, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i wydajności, a to wszystko w świetnej cenie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami naszego wyposażenia AGD.