Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Maszynka do strzyżenia włosów ELDOM MG100G

Producent: Eldom
  • 89,90
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Moc 3
Zasilanie: akumulatorowo - sieciowe
Ostrza: ceramiczne
Trymer: Nie
Długość ładowania akumulatora 240
Ilość poziomów długości strzyżenia : 5
Zakres długości strzyżenia : 0.8, 12
Kolor: czarno - srebrny
Gwarancja: 24 miesiące

Strzyżenie w domu może znacząco obniżyć koszty związane z wizytami u fryzjera. Dlatego warto zdecydować się na zakup urządzenia, które w profesjonalny sposób wpłynie na nasz sposób pielęgnacji włosów.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy niezwykle funkcjonalną maszynkę do strzyżenia MG100G CLIPP, którą znajdziesz również w kolorystyce srebrnej.

Maszynka została wyposażona w ceramiczne ostrze wysokiej jakości, które oferują Ci aż 25 długości strzyżenia. Urządzenie posiada również wygodną pięciostopniową regulację ostrza, a w zestawie znajdziesz aż cztery nasadki dystansowe od 0,8 mm do 12 mm.

Urządzenie będzie działało bez zarzutu dzięki bardzo wydajnemu silnikowi. Ponadto ładuje się już w ciągu 4 godzin, co wystarczy na długi czas pracy.

Zdejmowana głowica umożliwi łatwe doczyszczanie urządzenia. Wygodę w jego użytkowaniu oraz przechowywaniu umożliwia ergonomiczna budowa maszynki.

Serdecznie zachęcamy do zakupu maszynki do strzyżenia ELDOM MG100G CLIPP, jeśli szukasz najlepszych rozwiązań w dobrej cenie.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi ofertami w naszych kategoriach sprzętu AGD.