Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Maszynka do strzyżenia zwierząt ELDOM MZ200

Producent: Eldom
  • 95,90
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Moc 12
Zasilanie: sieciowe
Dodatkowe informacje:

błyszcząca sierść i zadbane łapy Waszego czworonoga, wydajny silnik – łatwe strzyżenie również ciężkiej i gęstej sierści, wysokiej jakości ostrze ze stali szlachetnej z regulacją długości cięcia

Wyposażenie:

maszynka do strzyżenia z 4 nasadkami do długości cięcia 3, 6, 9, 12 mm, szczotka do kołtunów, podwójny grzebień, nożyczki, obcinak i pilnik do pazurów, osłona ostrza, pędzel do czyszczenia oraz olej do ostrza, praktyczne pudełko do przechowywania

Kolor: czarno - czerwony
Gwarancja: 24 miesiące

MZ200 BONI ELDOM to niezwykły zestaw akcesoriów, z pomocą których zamienisz swój dom w salon piękności dla swojego czworonoga. Od teraz będziesz mieć możliwość przystrzyc oraz wyczesać sierść lub włosy, a także przyciąć i spiłować pazurki!

W komplecie znajdziesz aż 14 części, wśród których jest maszynka do strzyżenia z wymiennymi nasadkami, dzięki której możesz wyczarować swojemu małemu przyjacielowi fryzurę o dowolnej długości.

Kiedy zajdzie potrzeba, możesz także użyć specjalistycznych nożyczek, które są w stanie dotrzeć do trudniej dostępnych miejsc oraz podwójnego grzebienia z szerokim i wąskim rozstawem zębów do wyczesywania sierści oraz włosów. W komplecie znajduje się także szczotka wygładzająca oraz praktyczny obcinacz i pilnik do pazurków. Do utrzymania w idealnej kondycji akcesoriów dedykowane są pędzel do czyszczenia oraz olej do ostrza.

Zestaw MZ200 BONI ELDOM przeznaczony jest do pielęgnacji małych i średnich ssaków – Twój pies lub kot olśni wszystkich nienagannym wyglądem!

Serdecznie zachęcamy do zakupu zestawu do pielęgnacji zwierząt MZ200 BONI ELDOM, jeśli szukasz najlepszych rozwiązań w dobrej cenie!

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi ofertami w naszych kategoriach sprzętu AGD.