Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Mata solarna do basenu INTEX 28685

Promocja Producent: Intex
  • 209,00 99,00
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Dodatkowe informacje:

podgrzewa wodę w basenie ekonomiczne w użyciu wymaga pompy filtrującej 2 adaptery dla węży 38 mm możliwość łączenia wielu mat 100% ekologiczne rozwiązanie opcja pominięcia podgrzewacza bez potrzeby odłączania pompy

Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące

Mata grzewcza to ekologiczny sposób na podwyższenie temperatury Twojej wody basenowej zupełnie za darmo! Zainwestuj w matę solarną marki Intex i ciesz się wodą cieplejszą nawet o 5 stopni Celsjusza. Mata grzewcza marki Intex działa w formie przepływowej. Wyposażona w ogniwa solarne mata, przepuszcza wodę basenową przekazując jej ciepło, które pozyskane zostało z energii słonecznej. Mata solarna ma wymiary 120 na 120 cm. Do basenu ogrodowego można podłączyć nawet kilku mat w jednym systemie! Dzięki temu zyskasz wodę basenową podgrzaną nawet o kilkanaście stopni. To ekologiczne rozwiązanie działa tylko w podłączeniu do pompy wody, której wydajność nie jest większa od 7500 litrów na godzinę. Zainwestuj w matę solarną i spraw by Twoja basenowa była ciepła tylko dzięki energii słonecznej!