Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Młynek do kawy udarowy ELDOM MK100S

Producent: Eldom
  • 63,90
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Moc 150
Tryb pracy pulsacyjnej: Nie określono
Typ urządzenia : udarowy
Regulowanie grubości mielenia: Nie
Kolor: srebrny
Gwarancja: 24 miesiące

Czy wiesz, że ziarna kawy już w pół godziny po zmieleniu tracą 70% swojego aromatu i intensywności smaku? Dlatego niezwykle dobrym rozwiązaniem jest wyposażenie swojej kuchni w młynek do kawy. Będzie to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, a poza tym niezwykle praktyczne w podróży – ponieważ kompaktowy młynek elektryczny świetnie sprawdzi się również poza domem.

ELEKTRYCZNY MŁYNEK DO KAWY MK100S to STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ DLA KAWOSZY SZUKAJĄCYCH BUDŻETOWYCH ROZWIĄZAŃ!

Wzrok przyciąga niezwykle stylowy design urządzenia, którego obudowa została wykonana ze stali szlachetnej, aby zapewnić najwyższą jakość i wytrzymałość. Dlatego będzie on niezwykle praktycznym rozwiązaniem w podróży oraz na kempingu!

Ziarna Twojej ulubionej kawy zostaną dokładnie zmielona przez nóż stalowy, którego jakość zapewni długi okres niezawodnego użytkowania. Dzięki przezroczystej pokrywie będziesz mół wygodnie obserwować cały proces i zdecydować o czasie pracy urządzenia.

Ponieważ dbamy o Twoje bezpieczeństwo, nasz młynek elektryczny posiada zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy oraz wygodny przycisk pulsacyjny, aby kontrolować proces mielenia.

Zdecyduj się na młynek do kawy ELDOM MK100S COFFIX, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i wydajności w najlepszej cenie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami naszego wyposażenia AGD.