Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Młynek do kawy żarnowy ELDOM MK150

Darmowa dostawa Producent: Eldom
  • 99,90
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Moc 100
Tryb pracy pulsacyjnej: Nie określono
Typ urządzenia : żarnowy
Regulowanie grubości mielenia: Tak
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące

Każdemu kawoszowi zależy na najwyższej jakości smaku kawy. Ważne jest też to, aby mieć do niej dostęp nieważne gdzie jesteś, zawsze gdy masz na nią ochotę.

Młynek do kawy ELDOM MK150 może być tym, czego poszukujesz! Przekonaj się, co świadczy o jego wyjątkowości.

Jego wymiary umożliwią Ci użytkowanie poza domem – odtąd możesz cieszyć się gorącą kawą w podróży, na kempingu i na działce!

Warto wyposażyć się w młynek do kawy szczególnie ze względu na fakt, iż kawa traci wiele na swoim smaku i zapachu już w 30 minut po zmieleniu. Młynek będzie więc również doskonałym rozwiązaniem dla Twojego domu, jeśli chcesz zaoszczędzić część swojego budżetu, zamiast kupować duży ekspres do kawy.

Nasz młynek posiada wszystkie najważniejsze funkcje, a najważniejszą z nich z pewnością pozostaje regulacja grubości mielenia kawy w zależności od preferencji. Aby ułatwić czyszczenie urządzenia, posiada ono wyjmowany pojemnik na zmieloną kawę.

Zdecyduj się na młynek do kawy ELDOM MK150, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i wydajności w najlepszej cenie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami naszego wyposażenia AGD.