Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Oczyszczacz powietrza WEBBER AP8400

Producent: Webber
  • 489,00
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Moc 55
Wyświetlacz LCD : Nie
Sterowanie: elektroniczne
Dodatkowe informacje:

cicha praca zabezpieczenie przed przegrzaniem jonizacja (efekt świeżego powietrza po burzy) 3 prędkości wentylatora wskaźnik wymiany filtra timer – opóźnienie wyłączenia: po 2, 4 lub 8 godzinach filtr hepa filtr węglowy lampa UV-C przeznaczony do powierzchni do 40 m2

Kolor: biały
Gwarancja: 24 miesiące

Dzięki innowacyjnemu i zaawansowanemu, sześciostopniowemu systemowi filtracji Pure Vital Air Webber Air Purifier AP8400 zatrzymuje do 99,9% zanieczyszczeń powietrza w tym: alergeny, pyłki, kurz, VOC (lotne związki organiczne), pyły zawieszone (PM 2,5) oraz nieprzyjemne zapachy. Wbudowana lampa UV-C, która likwiduje bakterie, roztocza, wirusy i grzyby wraz z jonizatorem czynią Webber Air Purifier AP8400 znakomitym urządzeniem dbającym o czyste i świeże powietrze, dobre samopoczucie jednocześnie wpływając na zdrowie i polepszając komfort życia wszystkim domownikom. Nowoczesne wzornictwo i kompaktowe rozmiary urządzenia sprawiają, że użytkowanie jest łatwe, wygodne i intuicyjne.