Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Osuszacz powietrza ELDOM OP600

Producent: Eldom
  • 289,00
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Moc 65
Pojemność 2.5
Wyświetlacz LCD : Tak
Sterowanie: elektroniczne
Dodatkowe informacje:

Czytelny wyświetlacz, wskaźnik wilgotności, dotykowy panel, jonizator powietrza, lampa UV, TIMER 24 h, zbiornik na wodę 2,5 l, ilość kondensowanej wody: 500 ml/24 h (30°C, RH80%), wyłącznik bezpieczeństwa, temperatura pracy 5-50°C

Kolor: biało - czarny
Gwarancja: 24 miesiące

Nie daj się wilgoci! Osuszacz powietrza ELDOM OP600 skutecznie i szybko zwalczy problem z grzybem i pleśnią w Twoim mieszkaniu.
Nie wszyscy z nas zdają sobie sprawę z tego, jak szkodliwym zjawiskiem jest wysoka wilgotność powietrza panująca w naszych domach. Może być ona powodem problemów skórnych, a nawet wpłynąć na problemy górnych dróg oddechowych. Dlatego tak ważne jest, abyśmy zadbali o odpowiednią jakość powietrza dla całej naszej rodziny.
Osuszacz powietrza ELDOM to proste rozwiązanie na ten problem! Wyposażone w czujnik wilgotności powietrza, automatycznie uruchomi się, kiedy trzeba będzie włączyć funkcję osuszania. Urządzenie posiada wygodny dotykowy panel, który pomoże Ci zaplanować pracę dzięki 24-godzinny timerze, wybrać funkcję jonizatora lub lampy UV.
Urządzenie działa szybko i wydajnie – w ciągu doby pochłania tylko 500ml kondensowanej wody.
Zapoznaj się ze szczegółami technicznymi urządzenia, aby przekonać się, że osuszacz powietrza ELDOM OP600 spełnia Twoje potrzeby i oczekiwania.