Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

PICOLLO Długopis 3D

Promocja Producent: Picollo
  • 89,00 59,00 89,00 59,00 89,00 59,00
  • niebieski różowy
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Dodatkowe informacje:

niezwykła łatwość obsługi bezprzewodowy niska waga i ergonomiczny kształt możliwość kreatywnego spędzania czasu rozwijanie zdolności manualnych drukuje wkładami PCL średnica wkładu 1,75 mm temperatura podgrzewania: 120 stopni Celsjusza (PCL)

Kolor: niebieski
Gwarancja: 24 miesiące

Picollo Magiczny długopis 3D Długopis Picollo o wyprofilowanej konstrukcji został dostosowany do użycia przez osoby praworęczne i leworęczne. Aby rozpocząć pracę, należy jedynie wsunąć wkład w wyznaczone miejsce. Długopis działa na zasadach podobnych do drukarek 3D. Jednak dzięki jego formie możliwe jest wprowadzanie zmian do projektu w czasie jego tworzenia. Bezpieczny dla zdrowia wkład PCL PCL to nietoksyczny, biodegradowalny polimer, wykorzystywany np. w medycynie do produkcji implantów. Jego przetwarzanie następuje w bardzo niskiej temperaturze 50-60°C i jest całkowicie bezpieczne dla dziecka. Nie można się nim oparzyć, a opary powstające przy przetwarzaniu nie mają negatywnego wpływu na zdrowie jak w przypadku materiałów ABS i PLA. Niska temperatura Specjalna technologia zapewnia pełne bezpieczeństwo dla użytkownika. Materiał wychodzący z długopisu jest w odpowiedniej temperaturze, dzięki czemu dziecko może dotykać swojego dzieła zaraz po wydruku bez obaw o oparzenie. Idealne kształty Specjalny kształt, nieduża waga i odpowiednie rozmiary sprawiają że długopis idealnie leży w dłoni, dzięki czemu dziecko nie odczuwa zmęczenia podczas zabawy. 45 minut bez ładowania Wbudowany akumulator zapewnia bardzo długą zabawę bez konieczności ładowania urządzenia. Naładowanie długopisu zajmuje maksymalnie 70 minut. Kontrola prędkości wydruku Urządzenie posiada bezstopniową kontrolę prędkości druku. Możesz dostosować prędkość do swoich umiejętności i potrzeb. Łatwość tworzenia Długopis nagrzewa specjalne wkłady, które robią się plastyczne i zastygają zaraz po wysunięciu z dyszy. Urządzenie pozwala na płynną regulację wysuwania się materiału oraz umożliwia zmianę wkładu.