Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Robot kuchenny planetarny mikser KALORIK TKG RW 2000

Nowość Producent: Kalorik
  • 239,00
  • rw2000 rw2200
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Kolor: biały
Gwarancja: 24 miesiące

Robot planetarny TKG R W 2000 marki Kalorik zaprojektowano by zadowalać wszystkie wymagania naszych konsumentów – został wykonany z komponentów cechujących się najwyższą jakością. Mikser posiada nowoczesny i minimalistyczny design i występuje w uniwersalnej, biało – srebrnej kolorystyce, która z pewnością idealnie wpasuje się w wygląd każdej kuchni. To urządzenie posiada misę z profilowanym dnem o pojemności 3,5 litra, wykonaną z stali nierdzewnej. Dzięki profilowanemu dnie misy możliwe jest zarówno mieszanie i ubijanie niewielkich ilości mas, jak i bardzo dużych ilości produktów. Mikser planetarny został wyposażony w silnik, którego moc maksymalna dochodzi nawet do 1500 W (nominalna 700W)– tak duża moc silnika sprosta nawet najbardziej wymagającym kuchennym wyzwaniom.  Dlatego dzięki tak wielkiej mocy i zastosowaniu odpowiedniej końcówki, robot kuchenny poradzi sobie nawet z wyrabianiem bardzo ciężkich ciast.
Ten model robota kuchennego posiada w zestawie 3 końcówki, każda z nich ma inne zastosowanie i została zaprojektowana do konkretnych celów. Trzepak przeznaczony jest do ubijania produktów, które wymagają odpowiedniego napowietrzenia. Przykładem takiej lekkiej masy będą kremy na bazie śmietany czy mascarpone, kremy maślane, ciasta biszkoptowe, majonez, masy jajeczne, czy białka w celu przygotowania idealnie lekkiej i puszystej bezy. Hak, to końcówka do zadań specjalnych. Najlepiej sprawdzi się w przygotowywaniu ciast ciężkich, hak poradzi sobie z wyrobieniem ciasta chlebowego, ciasta drożdżowego, ciasta na pizzę, na makaron, pierogi, a nawet z ciastem piernikowym. Robot kuchenny posiada również śmigło, które jest uniwersalne, przeznaczone do szerokiej gamy zastosowań i doskonale radzi sobie z mieszaniem mas, które posiadają wiele składników. Ruch planetarny robota gwarantuje wprost idealne napowietrzenie ciast i kremów i idealne wymieszanie mas.  Projektanci tego miksera kulinarnego nie zapomnieli o detalach, które jeszcze bardziej ułatwiają pracę w kuchni.
Ten robot wielofunkcyjny został wyposażony w osłonkę zapobiegającą chlapaniu i pyleniu, szpatułkę do mieszania mas oraz precyzyjnego oczyszczania misy z resztek produktu znajdujących się w misie, co więcej podstawa robota wieloczynnościowego posiada przyssawki umiejscowione w taki sposób, by podczas pracy silnika był on całkowicie stabilny. Minimalistyczny design robota planetarnego jest nie tylko walorem estetycznym, idąc naprzeciw prośbom naszych konsumentów nasz robot planetarny Rw 2000 Kalorik został wyposażony jedynie w jedno główne pokrętło, w którym można wybrać jedną z 6 stopni pracy silnika.
Ponadto, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, silnik nie będzie pracował gdy głowica jest uniesiona. Aby unieść i opuścić głowicę do misy należy tylko przycisnąć guzik „push”. Robot planetarny marki Kalorik może zastąpić w kuchni kilka urządzeń. Jego wielofunkcyjność, prostota w obsłudze i niezawodność zadowoli każdego konsumenta. Niezwykłą zaletą tego robota kuchennego jest możliwość oszczędzania czasu. Podczas gdy ciasto dosłownie samo się wyrabia, można zająć się innymi czynnościami w kuchni, zapewniając użytkownikowi pełną satysfakcję z pieczenia i gotowania.