Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Suszarka do włosów ELDOM HT230

Producent: Eldom
  • 62,90
  • -
    +
  • brak

Opis

Moc 2200
Silnik: DC
Jonizacja: Tak
Składana rączka : Nie
Dyfuzor: Nie
Ilość prędkości nadmuchu : 2
Ilość poziomów temperatury : 3
Nawiew zimnego powietrza : Tak
Kolor: biało - fioletowy
Gwarancja: 24 miesiące

Wielu z nas zastanawia się nad wyborem bardziej nowoczesnego urządzania do suszenia włosów. Decyzja nie może być przypadkowa nawet dla tak prostych czynności. Dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy suszarkę ELDOM HT230 VIOLLET, która znacznie poprawi kondycję Twoich włosów mimo suszenia!

Dlaczego tak się dzieje?

Wśród funkcji urządzenia znajdziesz trzy poziomy grzania oraz możliwość wyboru trybu zimnego nawiewu i jonizacji. Ponadto, aby dostosować działanie urządzenia masz możliwość skorzystania z dwóch poziomów nadmuchu.

Co więcej, suszarka posiada zdejmowany koncentrator oraz osłonę wlotu powietrza, aby dostosować powiew dla osobistych potrzeb. Problemem nie będzie również przechowywanie dzięki uchwytowi do zawieszenia okaże się bardzo przydatny w wygodnym przechowywaniu.

Aby chronić Ciebie i najbliższych, urządzenie jest wyposażone w zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Serdecznie zachęcamy do zakupu suszarki do włosów ELDOM HT230 VIOLLET jeśli szukasz najlepszych rozwiązań w dobrej cenie.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi ofertami w naszych kategoriach sprzętu AGD.