Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Suszarka do włosów ELDOM HT91

Producent: Eldom
  • 43,90
  • -
    +
  • brak

Opis

Moc 1600
Silnik: DC
Jonizacja: Nie
Składana rączka : Tak
Dyfuzor: Nie
Ilość prędkości nadmuchu : 2
Ilość poziomów temperatury : 1
Nawiew zimnego powietrza : Nie
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące

Wiemy, że wybór funkcjonalnej suszarki dla Twojego domu nie może być przypadkową decyzją. Ponieważ ważne jest dla nas dbanie o pielęgnację włosów każdego z naszych Klientów, przygotowaliśmy prostą, ale bardzo wydajną suszarkę do włosów ELDOM HT91 ALDA.

A oto parę powodów, dla których warto ją mieć!

Urządzenie jest dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, a mimo wszystko zapewni Ci trwałość oraz funkcjonalność. Urządzenie jest wyposażone w dwa poziomy nadmuchu oraz zdejmowany koncentrator strumienia powietrza, aby proces suszenia mógł być wygodnie dostosowany dla osobistych potrzeb oraz warunków fizjologicznych.

Suszarka jest również przystosowana do podróży oraz praktycznego przechowywania. Posiada składaną rączkę oraz wygodny uchwyt do zawieszenia.

W trosce o bezpieczeństwo Twoje oraz wszystkich Twoich domowników, suszarka posiada również zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Serdecznie zachęcamy do zakupu suszarki do włosów ELDOM HT91 ALDA, jeśli szukasz najlepszych rozwiązań w dobrej cenie.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi ofertami w naszych kategoriach sprzętu AGD.