Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Suszarka do włosów ELDOM HT99

Producent: Eldom
  • 38,90
  • -
    +
  • brak

Opis

Moc 1400
Silnik: DC
Jonizacja: Nie
Składana rączka : Tak
Dyfuzor: Nie
Ilość prędkości nadmuchu : 2
Ilość poziomów temperatury : 1
Nawiew zimnego powietrza : Nie
Kolor: biało - fioletowy
Gwarancja: 24 miesiące

Jeśli ważna jest dla Ciebie najwyższa jakość i nowoczesność sprzętów obecnych w Twoim domu, to nie mogłeś trafić lepiej. Suszarka do włosów ELDOM HT99 BLASTEE to niezawodne urządzenie, które znacząco wpłynie na kondycję Twoich włosów.

Czemu warto sięgnąć po model suszarki BLASTEE?

Urządzenie posiada śliczny design, a w dodatku jest dostępne w bardzo przystępnej cenie.

Mimo wszystko wiele potrafi! Suszarka jest wyposażona w dwa poziomy nadmuchu oraz zdejmowany koncentrator strumienia powietrza, aby proces suszenia mógł być dostosowany dla potrzeb domowników oraz ich preferencji. W dodatku suszarka jest przystosowana do podróży oraz praktycznego przechowywania, ponieważ posiada składaną rączkę oraz wygodny uchwyt do zawieszenia.

Nie obawiaj się również o bezpieczeństwo swoje oraz domowników. Urządzenie jest wyposażone zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Serdecznie zachęcamy do zakupu suszarki do włosów ELDOM HT99 BLASTEE, jeśli szukasz najlepszych rozwiązań w dobrej cenie.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi ofertami w naszych kategoriach sprzętu AGD.