Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Walec do nauki chodzenia BESTWAY 93514

Promocja Producent: Bestway
  • 29,00 18,90
  • -
    +
  • brak

Opis

Dodatkowe informacje:

wspomaga zdolności ruchowe rozwija naukę raczkowania uczy wstawania i siadania rozwija zdolności motoryczne dziecka walec wzmacnia mięśnie rączek, nóżek, plecków, brzuszka rozwija zmysły, wyobraźnię – umieszczone w tubie kuleczki przyjemnie grzechoczą przy każdym ruchu, a kolory przyciągają wzrok

Kolor: wielokolorowy
Gwarancja: 24 miesiące

Firma Bestway wypuściła na rynek na licencji Fisher Price dmuchany walec do nauki raczkowania. Seria nadmuchiwanych akcesoriów wyłącznie przeznaczona dla najmłodszych pociech. Wykonana bardzo starannie i dokładnie, pozwala na zastosowanie do zabawy produktów wykonanych wyłącznie z najlepszej jakości. Dmuchana tuba do nauki raczkowania Bestway sprawi, że nauka chodzenia Twojej pociechy stanie się czystą przyjemnością! Dziecko poprzez toczenie jej przed sobą szybko stanie na nóżki. Dodatkową zachętą będą kolorowe elementy oraz dźwięki, które tuba wydaje podczas obracania. Zabawka zachęca dziecko do ruchu, uczy wstawania i siadania. Wzmacnia mięśnie nóżek i rączek a także ćwiczy mięśnie plecków, brzuszka. Dziecko może się na nim położyć, podeprzeć lub pobujać. Zabawa rozwija zdolności motoryczne i wiele zmysłów jednocześnie. Kształty w różnych kolorach przyciągną wzrok, a umieszczone w walcu kuleczki z dzwoneczkami radośnie dzwonią przy ruchach walca. Nadmuchiwany walec dla najmłodszych składa się dużej nadmuchiwanej komory. Komora posiada zawór bezpieczeństwa uniemożliwiający wydostaniu się powietrza na zewnątrz.