Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Wentylator z nawilżaczem COLUMBIA VAC WNC10

Producent: Columbia Vac
  • 349,00
  • -
    +
  • brak

Opis

Moc 80
Regulowanie obrotów : Tak
Ilość poziomów obrotów: 3
Oscylacja: Tak
Regulacja wysokości położenia czaszy : Nie określono
Dodatkowe informacje:

timer 7h, 2 zaprogramowane tryby pracy, wyświetlacz, wydajność: 280 +- 30 ml/godz, wydajność nawilżacza przewidziana dla pomieszczenia 15m2, czas pracy nawilżacza przy pełnym zbiorniku: ok 5 godz., pojemność zbiornika: 1,4 L

Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące

Wentylator Columbia Vac WNC10 jest przeznaczony do efektywnego usuwania powietrza, roztoczy czy nieprzyjemnego zapachu. Jego cicha praca i bezawaryjność gwarantuje duży komfort użytkowania. Wentylator biurkowy Columbia Vac WNC10 przeznaczony jest do użytku zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych jak i w małych warsztatach i magazynach. Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jest to urządzenie pozwalające na obniżenie odczuwalnej temperatury w pomieszczeniu – przyjemne podmuchy powietrza skutecznie Cię ochłodzą, tworząc sprzyjające warunki do przebywania we wnętrzach. Urządzenie może pracować w dwóch niezależnych od siebie trybach: wentylatora i nawilżacza.