Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Wkład filtrujący ELDOM EF104

Producent: Eldom
  • 47,90
  • -
    +
  • brak

Opis

Dodatkowe informacje:

redukuje twardość wody (PH), usuwa związki chloru i metale ciężkie, w zestawie 4 sztuki, główne składniki: węgiel aktywny, żywica jonowymienna, pasuje do dzbanów filtrujących ELDOM, Brita Maxtra, Dafi

Kolor: biały
Gwarancja: 24 miesiące

Wkład filtrujący EF104 jest przeznaczony do dzbanków filtrujących z serii DF. Doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie dzbanka filtrującego DF100 https://eldomagd.pl/dzbanek_filtrujacy_wode_eldom_df100n.html.

jakie są benefity korzystania z filtra?

Żywotność filtra to przerób 150 litrów na miesiąc. Jest to ilość wody konieczna do zaspokojenia potrzeb dla dużego gospodarstwa domowego. W zestawie znajdują się 4 sztuki, tak więc zakup jednego kompletu to inwestycja na kolejne 4 miesiące. W ten sposób oszczędzisz dużo więcej niż przy korzystaniu z wody kupnej!

Jakie jest działanie wkładu filtrującego EF104?

Filtr redukuje twardość wody (PH), usuwa związki chloru, metale ciężkie oraz inne substancje niekorzystnie wpływające na smak wody. Dzieje się tak dzięki głównym składnikom filtra – którymi są węgiel aktywny i żywica jonowymienna.

Zdecyduj się na ELDOM EF104N, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i wydajności w najlepszej cenie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami naszego wyposażenia AGD.

Produkty, które również mogą Cię interesować