Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Żelazko parowe ELDOM DA35N

Producent: Eldom
  • 114,90
  • -
    +
  • W magazynie

Opis

Moc 2200
Automatyczne wyłączenie : Tak
Wyświetlacz LCD : Nie
Rodzaj stopy : ceramiczna
Regulacja strumienia pary : Tak
Pionowy wyrzut pary : Tak
Uderzenie pary : Tak
Blokada przeciwko kapaniu : Tak
Spryskiwacz: Tak
System antywapienny : Tak
Samoczyszczenie: Nie
Kolor: biało - niebieski
Gwarancja: 24 miesiące

Wybór żelazka dla swojego gospodarstwa domowego to ważna decyzja. Urządzenie powinno być funkcjonalne, bardzo wydajne, ale jednocześnie znajdować się w przystępnym przedziale cenowym.

Żelazko ELDOM DA35N DRIFT spełni wszystkie Twoje oczekiwania i dużo więcej!

 

To niezwykle funkcjonalne urządzenie jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić Ci najwyższą jakość – posiada ceramiczną stopę oraz system innowacyjnych zabezpieczeń, do których zaliczamy funkcję strażak, czyli automatyczny wyłącznik. Ponadto urządzenie wiele potrafi: posiada funkcję spryskiwcza oraz uderzenia pary. Możesz je również dostosować dla swoich preferencji dzięki regulacji parowania.

Urządzenie jest również przystosowane do najwyższego komfortu korzystania z niego. Posiada funkcję samoczyszczenia stopy oraz filtr antywapienny, który chroni urządzenie przed kamieniem.  Termostat utrzyma stałą temperaturę Twojego urządzenia, a  lampki kontrolne poinformują Cię o nagrzewaniu się urządzenia.

Zdecyduj się na żelazko ELDOM DA35N DRIFT, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i wydajności, a to wszystko w świetnej cenie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami naszego wyposażenia AGD.

Produkty, które również mogą Cię interesować